Templates by BIGtheme NET

Milan kërkon blerjen e mesfushorit madrilen

Milan është në bisedime për ta transferuar Oscar Rodriguez nga Real Madridi

Sipas Calciomercato, mesfushori ofensiv po ashtu është gati për të filluar një aventurë jashtë klubit madrilen.

Oscar Rodriguez ishte i huazuar në Leganes që dy vite dhe skuadra nga Santiago Bernabeu po ashtu është gati për ta shitur atë.

Milan do të këtë konkurrencë Villarrealin për të transferuar spanjollin.

Por, sipas medias italiane kuqezinjtë janë në bisedime me të dhe tashmë janë më afër transferit të tij. 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*