Templates by BIGtheme NET

Çelsi pa tre titullarë për sfidën ndaj Bajernit në Champions

Humbja në finalen e Kupës FA ndaj Arsenalit, i ka kushtuar shumë Çelsit.

Londinezët i pret një mision thuajse i pamundur ndaj Bajernit të Mynihut javën që vjen në ndeshjen e kthimit të 1/8-ave të Ligës së Kampionëve.

Anglezët e kanë humbur ndeshjen e vajtjes 3-0 dhe përmbysja e rezultatit duket thuajse e pamundur, por përveç kësaj ata duhet të bëjnë pa shërbimet e tre titullarëve të dëmtuar në derbin ndaj Arsenalit.

Kështu nuk janë nën urdhrat e trajnerit Lampard, Pulisiç, Azpilicueta dhe Pedro.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*