Templates by BIGtheme NET

Vllaznia mposht Besëlidhjen dhe shpëton

Vllaznia ka mundur të sigurojë qëndrimin në ligën superiore edhe për një sezon tjetër pas fitores në ndeshjen play-out me Besëlidhjen.

Shkodranët u renditën në vendin e tetë në sezoni e rregullt dhe për të qëndruar duhet të përballeshin me Besëlidhjen që u rendit e dyta në kategorinë inferiore.

Shkodranët arritën të fitojnë 3-1 duke mos e vënë në dyshim për asnjë çast mbijetesën.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*