Templates by BIGtheme NET

Tifozi gjen domaten e pazakontë dhe shpejt e shpejt gjen kujt i ngjan…ish-basketbollistit të famshëm

Basketbollisti legjendar Larry Bird është bërë viral në mediat sociale, pasi një domate me një ngjashmëri të çuditshme me të është vërejtur nga fansat.

Domatja ka tiparet e tij të fytyrës dhe kjo ka nxitur reagime në rrjetet sociale mes përdoruesve.

Argëtimi sapo kishte filluar pasi ndjekësit menjëherë ia veshën paraqitjen e domates, pamjes së tre herë kampionit në NBA, Larry Bird.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*