Templates by BIGtheme NET

Ngjarja në Sarandë, policia jep detajet e para: Dyshohet se një person qëlloi në ajër

Policia ka dhënë detajet e para për ngjarjen e ndodhur në Sarandë ku u regjistruan të shtëna me armë.

Të shtënat u regjistruan në fshatin Gjashtë të Sarandës, ku dyshohet se një person ka qëlluar me armë zjarri në ajër.

Rreth orës 21:40, në fshatin Gjashtë të Sarandës, lart në kodër, dyshohet se një person ka qëlluar me armë zjarri në ajër.

Kanë shkuar shërbimet e policisë së Sarandës si dhe një grup i FNSH me qëllim krehjen e zonës. Vijon puna  për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”-thuhet në njoftimin e policisë.

 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*