Templates by BIGtheme NET

Bale drejt rikthimit në Premierligën angleze

Uellsiani Bale është shumë pranë largimit nga Reali i Madridit.

Lojtari, tashmë 31-vjeçar, nuk ka gjetur shumë hapësira te madrilenët prej kohësh tashmë dhe sipas mediave sportive britanike është shumë pranë rikthimit në Premierligë.

Klubi ku uellsiani pritet të zbarkojë është Totenhemi i drejtuar nga portugezi Murinjo.

Sipas të gjitha gjasave, marrëveshja do arrihet në fund të merkatos së verës.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*