Templates by BIGtheme NET

Makina përplas të moshuarin me biçikletë në Korçë

Një aksident ka ndodhur në Korçë në lagjen nr.18 ku një makinë ka përplasur një person me biçikletë.

73-vjeçari me iniciale B.D ishte duke udhëtuar me biçikletë kur është përplasur nga një makinë me drejtuese një 41-vjeçare me iniciale S.T.

I moshuari u dërgua në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*