Templates by BIGtheme NET

RENEA mësyn në Peqin, rrethon banesën ku dyshohet se fshihet Talo Çela

Forcat e policisë së shtetit dhe RENEA kanë blinduar Peqinin.

Efekttivët kanë rrethuar një banesë në afërsi të burgut të Peqinit ku dyshohet se fshihet Talo Çela i akuzuar për vrasjen e vëllezërve Haxhia dhe grabitjen e Rinasit.

Operacioni është përqendruar në lagjen “Teqe”, teksa dyshohet se gjatë aksionit ka pasur edhe të shtëna me armë, raporton Report TV.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*