Templates by BIGtheme NET

Chris Hemsworth shfaqet pas prezantueses së motit dhe për pak minuta “i vjedh punën” (VIDEO)

Aktori Chris Hemsworth e luan shumë mirë rolin e Thorit në filmat e Marvel, por mbase ai do të kishte të ardhme edhe si prezantues i parashikimit të motit.

Javën e kaluar, aktori 37-vjeçar u shfaq gjatë prezantimit të drejtpërdrejt të motit të Australisë në “Weekend Today”. Ai ndërpreu prezantuesen e motit, duke u shfaqur nga prapa saj ndërsa fliste për kuajt që shfaqeshin në fushën pas tyre.

Spikerët e lajmeve në studio u dukën të habitur nga ndërhyrja e aktorit.

Gazetarja i kërkon Hemsworth të lexojë parashikimin e temperaturave në qytetet e vendit duke bërë shaka se ajo vetë i theksonte keq.

Pasi Hemsworth përfundoi parashikimin e motit, prezantuesja bëri shaka duke thënë se e bëri punën e saj “të duket shumë e lehtë”. Madje gazetarët nga studioja i thanë Hemsworth-it që të nesërmen në të njëjtin orar të takoheshin përsëri në të njëjtin vend, por ai u tha se ishte i zënë.

Më pas e pyeti se çfarë bënte ai në zonë dhe aktori u përgjigj se po vizitonte disa organizata për mbrojtjen e ekosistemeve të Australisë.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*