Templates by BIGtheme NET

Shpërthimi në Tiranë, reagon Salianji: Qeverisja ka degraduar, Shqipëria është kthyer në vend të pasigurt

Nga Partia Demokratike kanë reaguar për shpërthimin me tritol të ndodhur në Tiranë pasditen e sotme ku mbeti i plagosur një person.

Ka qenë ish-deputeti Ervin Salianji i cili e quan situatën si pasojë e qeverisje së degraduar duke theksuar se rendi dhe siguria kanë rënë.

Vrasje, larje hesapesh, drogë, trafiqe, korrupsion endemik, rendi dhe siguria përtokë, qeverisja ka degraduar!

Qeveria përkêdhel bandat dhe kamxhikon të varfërit!

Shqipëria me Edi Ramën është kthyer në një vend të pasigurt për të jetuar!”-shkruan Salinaji.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*