Templates by BIGtheme NET

Të shtëna me armë në Durrës

Të shtëna me armë janë regjistruar në Durrës mbrëmjen e sotme.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe pritet zbardhja e ngjarjes.

Të shtënat janë regjistruar në lagjen 16 të qytetit bregdetar mes disa të rinjve, por nuk ka të lënduar, pasi është qëlluar në ajër, raporton BalkanWeb.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*