Templates by BIGtheme NET

Bylykbashi: Rama gënjeu shqiptarët për listat, jemi gati të ulemi nëse PS-ja pranon hapjen 100%

Përfaqësuesi i PD-së në Këshillin Politik, Oerd Bylykbashi deklaroi në emisionin “Real Story” se Rama mashtroi qytetarët për hapjen e listave.

Bylykbashi theksoi se nëse mazhoranca pranon hapjen 100% të listave, opozita e bashkuar është e gatshme për t’u ulur dhe punuar në realizimin e tyre.

Edi Rama nuk hapi 100 për qind listave. Ai mashtroi publikisht shqiptarët. PS bën piruetë në Këshillin Politik. Edhe me lojë të pandershme, ne topin në rrjetë do e çojmë.

Nëse pranojnë lista të hapura 100 për qind, jemi gati të ulemi të punojmë për realizimin”- deklaroi ndër të tjera Bylykbashi.

 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*