Templates by BIGtheme NET

Kryemadhi: Rilindja nuk do t’ia dijë si jetojnë njerëzit, qëllimi i saj karrigia e pushtetit

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, në një postim rrjetet sociale duke shpërndarë takimin e ish-deputetit Edmond Haxhinasto, shkruan se Rilindja nuk dëgjon hallet e njërëzve.

Sipas Kryemadhit qëllimi i Rilindjes është karrigia e pushtetit dhe sipas saj kjo do përfundojë më 25 prill.

Rilindja nuk do t’ja dijë as si jetojnë dhe as çfarë nevojash kanë njerëzit. Qëllimi i saj është vetëm karrigia e pushtetit. Kjo përfundon në 25 prill 2021”-shkruan Kryemadhi.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*