Templates by BIGtheme NET

Trajleri përplas makinën në aksin Laç-Patok,ndërron jetë drejtuesi i biçikletës i përfshirë në aksident

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në aksin Laç-Patok mbrëmjen e sotme.

Një trajler ka përplasur një makinë dhe në aksident është përfshirë edhe një drejtues biçiklete ku ka ndëruar jetë ky i fundit, shtetasi D.F 55-vjeç.

Në aksin rrugor Laç-Patok, mjeti me drejtues shtetasin A.Gj., është përplasur me mjetin me drejtues A.K.,si dhe është përfshirë në aksident dhe një biçikletë me drejtues shtetasin D.F.,55 vjeç, ku për pasojë ka ndërruar jetë. 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut  dhe rrethanave të ngjarjes”-thuhet në njoftimin e policisë.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*