Templates by BIGtheme NET

Atalanta dhe Lazio e nisin me fitore Seria A

Atalanta dhe Lazio e kanë nisur me fitore sezonin e ri të Seria.

Atalanta ka marrë tre pikë përballë Torinos duke fituar me rezultatin 2-4.

Në sfidën tjetër Lazio fitoi në transfertë përballë Cagliarin me rezultatin e pastër 0-2.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*