Templates by BIGtheme NET

Liverpul fiton me përmbysje ndaj Arsenal

Liverpuli ka fituar me përmbysje ndaj Arsenal në një sfidë për Premier Ligën angleze.

Lacazzete në minutën e 25’ hapi sfidën duke kaluar Arsenal në avantazh, por euforia zgjati vetëm 3 minuta dhe Mane barazoi rezultatin.

Më tej Robertson kaloi në avantazh “të kuqtë” në minutën e 34’ ndërsa Jota në minutën e 88 trefishoi dhe mbylli fitoren e Liverpul.

 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*