Templates by BIGtheme NET

Dortmund refuzon ofertën 80 milionë euro për Sanchon

Borussia Dortmund ka refuzuar ofertën zyrtare te Manchester United për Jadon Sancho, sipas asaj që shkruan Sky Germany.

Djajtë e kuq kanë ofruar 80 milionë euro plus 20 milionë të tjera bonuse për yllin anglez, për të cilin Dortmund beson se do të qendrojë edhe një sezon në skuadër.

Sancho dhe Manchester United thuhet se kanë marrëveshje me njëra tjetrën por që Dortmund nuk e pranon pos shumën që ata e kanë caktuar më parë për lojtarin.

 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*