Templates by BIGtheme NET

Tabaku poston videon me premtimet e Ramës: Kolona e mashtrimeve vijon

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, ka postuar një video në rrjetet sociale me deklaratat e kryeministrit Edi Rama ku premton vazhdimisht planin e rimëkëmbjes për ekonominë pas goditjes nga pandemia.

Tabaku e quan të frikshme mënyrës se si qeveria shpik një program dhe e quan “Plan Kombëtar të Rimëkëmbjes Ekonomike” vetëm për të instrumentalizuar gënjeshtrën e radhës.

Kolona e gënjeshtrave dhe mashtrimeve vijon!

E frikshme se si një kryeministër shpik një program dhe e pagëzon si “Plani Kombëtar i Rimëkëmbjes Ekonomike” vetëm për ta instrumentalizuar si gënjeshtrën e radhës.

Askush nuk pret më asgjë nga ky sharlatan i pacipë që nuk kursen askënd, në shërbim të oborrit të tij, mbjellë me gënjeshtra, premtime boshe dhe korrupsion”-shkruan Tabaku.

Ditën e sotme si qeveria dhe opozita shpallën planin e tyre për rimëkëmbjen ekonomike dhe janë në vijim të “luftës” së tyre parazgjedhjeve të 25 prillit.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*