Templates by BIGtheme NET

Akuzohet për vjedhje dhe përdhunim në zonën e Palasës, arrestohet autori i dyshuar

Një shtetas është arrestuar nga policia pasi akuzohet për një sërë vjedhjesh.

Ai ishte nën vëzhgim prej kohësh, ndërsa u arrestua paraditen e sotme pasi u kap në flagrancë duke vjedhur një telefon dhe 50 mijë lekë të vjetra.

Arrestimi i tij ndodhi në Palas të Vlorës, pas raportimeve se ai ka kryer vjedhje, duke bërë që efektivët ta ndalonin vetëm pak minuta pas ngjarjes.

 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*