Templates by BIGtheme NET

E përplas makina, ndërron jetë 60-vjeçari në autostradën Tiranë-Durrës

 

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Tiranë-Durrës.

Një 60-vjeçar është goditur nga një makinë e për pasojë ka humbur jetën në vendin e ngjarjes.

Drejtuesi i mjetit me iniciale Sh.A. është shoqëruar në polici.

Njoftimi

Më datë 18.10.2020, rreth orës 18:50, në autostradën Tiranë-Durrës, në Maminas, mjeti tip “Pezho” me drejtues shtetasin Sh. A., 60 vjeç, ka aksidentuar një shtetas këmbësor ende të paidentifikuar rreth 60 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambjentet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*