Templates by BIGtheme NET

Man.United mposht PSG-në, Lazio fiton ndaj Dortmund (Rezultatet)

Kanë përfunduar sfidat e ditës së parë të fillimit të sezonit të ri të Ligës së Kampionëve.

Barcelona ka fituar me rezultat të thellë ndaj Ferencvarosh, ndërsa Lazio ka fituar bindshëm ndaj Borusia Dortmund.

Në sfidën ndoshta më kryesore të mbrëmjes, Man.United ka fituar përballë nënkampionëve të PSG-së.

Ndërsa sfida tjetër mes Chelsea dhe Sevillas ka përfunduar në barazim pa gola.

Rezultatet e plota:

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*