Templates by BIGtheme NET

Një gol të tillë keni kohë që s’e keni parë (Video)

Ylli i ekipit skocez të futbollit Rangers, Kemar Roofe, i çoi në qiellin e shtatë rrjetet sociale pas golit fantastik të shënuar gjatë ndeshjes së Ligës së Evropës kundër Standard Liege.

Pas një topi të rrëmbyer në fushën e tij, lojtari shmangu dy kundërshtarë dhe e goditi topin nga mesi i fushës duke e çuar atë në rrjetë.

Ekipi i drejtuar nga ish-mesfushorit i Liverpulit e kombëtares angleze, Steven Gerrard, shfrytëzoi më së miri daljen e portierit kundërshtar duke shënuar një gol fantastik.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*