Templates by BIGtheme NET

Interi kthehet te fitorja në Seria A

Interi është rikthyer te fitorja në Seria A. Përballë Genoas zikaltërit fituan me rezultatin 0-2.

Pjesa e parë përfundoi në barazim pa gola ndërsa në të dytën zikaltërit u zgjuan dhe kërkuan fitoren.

Ishte Lukaku që hapi sfidën në minutën e 64’. Më pas D’ambrosio dyfishoi në minutën e 79’.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*