Templates by BIGtheme NET

Kuq e zinjtë në avantazh, por kazakët befasojnë me golin nga mesfusha (Video)

Kombëtarja kuq e zi është në avantazh të dy golave ndaj Kazakhstanit për Ligën e Kombeve.

Dy gola kanë shënuar deri më tani lojtarët e Shqipërisë një me Çikalleshin dhe një me Ismajlin.

 

Por Kazakët befasuan portierin Berisha me një gol nga mesi i fushës pa mbaruar mirë festa e kuqezinjve pas golit të shënuar nga Ismajli.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*