Templates by BIGtheme NET

31 viktima dhe 977 të infektuar në Maqedoninë e Veriut

Në 24 orët e fundit janë kryer 2 930 teste të dyshuara për CoViD-19 dhe prej tyre 977 kanë rezultuar pozitivë me koronavirus, ose 33 për qind e testeve.

Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 31 pacientë. Ndërsa janë shëruar edhe 843.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*