Templates by BIGtheme NET

Mes drithërimash, Shqipëria mund Bjellorusinë dhe e mbyll në vendin e parë grupin

Shqipëria ka marrë një fitore të vuajtur por të madhe ndaj Bjellorusisë pasditen e sotme në Ligën e Kombeve.

Ekipi i drejtuar nga trajneri Reja ka arritu të fitojë me rezultatin 3-2 duke kapur vendin e parë në Grupin 3 të Ligës C duke u ngjitur një ligë më lart, në atë B.

Golat për Shqipërinë u shënuan nga Cikalleshi e Manaj ndërsa për miqtë shënuan Skavysh e Ebong.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*