Templates by BIGtheme NET

Deputeti socialist infektohet me koronavirus

Një tjetër përfaqësues nga radhët e socialistëve është infektuar me koronavirus.

Deputeti i qarkut të Tiranës, Ervin Bushati është konfirmuar me covid-19.

Ka qenë vetë deputeti që ka ndarë lajmin duke shkruar se është në ditën e katërt.

Bushati ka shpërndarë edhe një foto që qëndron me maskë dhe nga ana tjetër e xhamit është bashkëshortja e tij.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*