Templates by BIGtheme NET

Zjarr brenda piramidës në Tiranë

Një zjarr ka rënë në mjediset e brendshme të piramidës.

Sipas njoftimit të policisë, zjarri ka shkaktuar vetëm dëme materiale.

Njoftimi

Tiranë/Informacion paraprak.

Më datë 21.11.2020, rreth orës 18:15, në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ka rënë zjarr në ambientet e Piramidës, ku ka vetëm dëme materiale.

Sherbimet e zjarrfikseve ndodhen në vendngjarje dhe bënë të mundur fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*