Templates by BIGtheme NET

Aksident te “Shkalla e Tujanit” në Tiranë, humb jetën 68-vjeçari e plagosen dy të tjerë

Një 68-vjeçar ka humbur jetën pasditen e sotme në vendi e njohur si ‘Shkalla e Tujanit’.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth prës 15:00 teksa një person me iniciale N.K., ka humbur drejtimin e mjetit dhe është përplasur.

Të plagosur nga aksidenti kanë mbetur dy bashkëudhëtarë me iniciale B.K. ndërsa ka humbur jetën në vend bashkëudhëtari tjetër me iniciale H.D.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*