Templates by BIGtheme NET

Merr flakë banesa, humb jetën 89-vjeçari në Kolonjë

Një 89-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme  në pas një zjarri të rënë në banesën e tij.

Sipas policisë i moshuari Vangjel Rusta jetonte i vetëm në shtëpi dhe nuk ka mundur dot të largohet.

Njoftimi

Më datë 22.11.2020, rreth orës 16:10, në fshatin Podë, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit V. R., 89 vjeç, në të cilën jetonte i vetëm dhe për pasojë ky shtetas ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*