Templates by BIGtheme NET

Uzuni nuk mjafton ndaj Juventus, fitojnë skuadrat e mëdha në Ligën e Kampioneve

Emrat e mëdhenj të arenës Evropiane të futbollit ia kanë dalë të marrin fitore në sfidat në grupe të Ligës së Kampionëve.

Kështu Juventus fitoi përballë Ferencvarosh me gola të Ronaldos dhe Moratës, ndërsa për hungarezët shënoi futbollisti shqiptar Myrto Uzuni.

Fitore kanë arritur edhe ekipet e Barcelonës, Lazios dhe Man.United dhe PSG-ja.

Rezultatet:

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*