Templates by BIGtheme NET

Gjobiten me nga 30 mijë lekë për maskën, 666 persona në vend

66 persona në mbarë vendin janë ndëshkuar me nga 30 mijë lekë gjobë pasi janë kapur pa maskë.

Po kështu është ndëshkuar me 10 milionë lekë gjobë një subjekt i cili është kapur duke shkelur rregullat e vendosura kundër përhapjes së pandemisë.

Në njoftimin e saj, policia u bën thirrje qytetarëve që të zbatojnë masat e vendosura, të mbajnë maskën dhe të shmangin lëvizjet nga ora 22:00 e mbrëmjes deri në orën 06:00 të mëngjesit.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*