Templates by BIGtheme NET

Liga e Kampionëve/ PSG fiton ndaj Man.United, triumfojnë edhe Juventus, Barça dhe Chelsea barazon Lazio

Kanë përfunduar të gjitha sfidat për fazën në grupe të Ligës së Kampionëve të raundit të 5.

Kështu kanë marrë fitore Juventusi ndaj Dinamo të Kievit, Barcelona ndaj Ferencvaros dhe Chelsea ndaj Sevillas.

Gjithashtu ka fituar edhe PSG-ja në Old Traford ndaj Man United.

Ndërsa në barazim ka përfunduar barazim sfida me Lazios dhe Dortmund.

Rezultatet:

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*