Templates by BIGtheme NET

Milan pranë nënshkrimit me Simakan

Milan raportohet se është afër nënshkrimit me mbrojtësin e Strasbourgut, Mohamed Simakan, cili disi ka treguar në rrjetet sociale se diçka po ndodh për të

Mbrojtësi është lidhur me një kalim në Milan dhe sipas raporteve në Italia, kuqezinjtë kanë ofruar 15 milionë euro për mbrojtësin.

Strasbourg ka raportuar se ka kërkuar 20 milionë euro për mbrojtësin, por një postim në profilin e Instagramit të Simakanit ka nxitur reagimet që ky transferim do të ndodh.

MilanNews raporton se lojtari gjithnjë është më afër kuqezinjve dhe ka shkruar në foto: Loading….

Gazetari Daniele Longo ka publikuar foton e tij të Twitter në Instagram.

 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*