Templates by BIGtheme NET

Janari “muaji ters” për Interin” humb përballë Sampdorias

Interi ka humbur sfidën e sotme përballë Sampdorias në Seria A.

Zikaltrit humbën me rezultatin 2-1 ditën e sotme duke lënë pikë në një garë të ngushte për titullin.

Golat për Sampdorian u shënuan nga Candreva dhe Keita.

Golin e vetëm për Interin e shënoi de Vrij, ndërsa në pjesën e parë humbën një penallti.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*