Templates by BIGtheme NET

Interi fiton në Kupë, në fazën tjetër përballet me Milanin

Interi ka arritur të fitojë ditën e sotme ndaj Fiorentinës në sfidën e luajtur për Kupën e Italisë.

Zikaltërit arritën të kualifikoheshin vetëm me një gol në kohën shtesë pasi dy pjesët e rregullta përfunduan në barazim 1-1.

Golat për Interin u shënuan nga Lukaku dhe Vidal, ndërsa për Fiorentinën shënoi Kouame.

Në fazën tjetër zikaltërit do përballen me Milanin i cili u kualifikua pas penalltive ditën e djeshme në përballjen me Torinon.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*