Templates by BIGtheme NET

Aksident në Rrugën e Kombit, dyshohet për 3 viktima

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Milot-Rrëshen disa minuta më parë.

Dyshohet se nga aksidenti kanë humbur jetën 3 persona ndërsa raportohet edhe për të plagosur.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të Rubikut ndërsa nuk dihen shkaqet e tij.

Deri më tani autoritetet nuk kanë dhënë informacionin zyrtar mbi shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*