Vendosni fjalën kyçe....

Napoli fiton me goleadë ndaj Fiorentinës


Napoli ka shkatërruar me rezultatin 6-0 Fiorentinën në Seria A.

Një dygolësh për Napolin e shënoi Insigne ndërsa shënuan edhe Demme, Lozano, Zielinski dhe Politano.

Ditën e sotme në fushën e lojës ishte edhe Hysaj titullar për Napolin ndërsa Rrahmani u aktivizua si zëvendësues në vend të Manolas.

Me këtë fitore Napoli ngjitet në vendin e tretë me të njëjtat pikë me Romën.


Rregjistrohu
Më njofto
guest
0 Komente
Reagimet
Shikoni të gjitha komentet