Vendosni fjalën kyçe....

Milan nuk e lëshon vendin e parë, fiton ndaj Cagliarit


Milani nuk bën hapa mbrapa në garën për titull. Ndaj Cagliarit kuq e zinjtë kanë fituar me rezultatin 0-2.

Ibrahimovic ka gjetur dy herë rrugën e rrjetës duke i dhënë fitoren dhe mbajtjen e vendit të parë.

Milani qëndron në vendin e parë me 3 pikë larg Interit i cili fitoi ditën e djeshme ndaj Juventusit.

 


Rregjistrohu
Më njofto
guest
0 Komente
Reagimet
Shikoni të gjitha komentet