Vendosni fjalën kyçe....

Juventus fiton Superkupën e Italisë ndaj Napolit


Juventusi ka fituar Superkupën e Italisë ndaj Napolit mbrëmjen e sotme.

Zonja e vjetër fitoi me rezultatin 2-0 me gola të Ronaldos dhe Moratës.

Pjesa e parë përfundoi në barazim pa gola ndërsa në të dytën Ronaldo tundi rrjetën në minutën e 64’. Morata shënoi golin e dytë në minutën shtesë.

Për Napolin Insigne humbi një penallti në minutën e 80.


Rregjistrohu
Më njofto
guest
0 Komente
Reagimet
Shikoni të gjitha komentet