Vendosni fjalën kyçe....

Tifozët e Tiranës dhe Partizanit përplasen me njëri tjetrin përpara derbit në Elbasan Arena


Derbi mes Tiranës dhe Partizanit që luhet në stadiumin “Elbasan Arena” nuk ka kaluar pa incidente përparja nisjes edhe pse këtë herë përplasja nuk ka ndodhur në shkallët e stadiumit si zakonisht po jashtë saj.

Tifozët kanë ndezur flakadanët. Tifozët kanë tentuar t’i venë flakën edhe një makine në atë zonë.

Derbi mes Tiranës dhe Partizanit ka prodhuar shpesh përplasje mes tifozerive, por të detyruar nga pandemia tashmë përplasjet janën zhvendosur jashtë shkallëve.


Rregjistrohu
Më njofto
guest
0 Komente
Reagimet
Shikoni të gjitha komentet