Vendosni fjalën kyçe....

Përplasje te Tirana, trajneri Nevil Dede largohet nga ekipi


Nevil Dede nuk do jetë më trajneri i Tiranës.

Vendimi është marrë sot pas një takimi me Dedes e presidentit të klubit kryeqytetas, Refik Halili. Nuk dihet cilat kanë qenë arsyet e një vendimi të tillë pak minuta para nisjes së ndeshjes së kampionëve në fuqi me Laçin.

Tirana ka bërë një sezon negativ deri tani duke qenë në mesin e renditjes, jashtë garës për mbrojtjen e titullit kampion dhe në dyshim të fortë për sa i përket pjesëmarrjes në Ligën e Europës sezonin që vjen.


Rregjistrohu
Më njofto
guest
0 Komente
Reagimet
Shikoni të gjitha komentet