Vendosni fjalën kyçe....

“Po mbroni mafian”-Gjata përplaset me Çupin


Përgjimet e anti-mafias italiane ku përmenden edhe personazhe të politikës shqiptare ka shkaktuar debat mes gazetarit Frrok Çupi dhe përfaqësuesit të PD-së Çlirim Gjata.

Debati mes Çupit dhe Gjatës nisi kur ky i fundi deklaroi se në panel po mbrohej mafia.

Pjesë nga debati:

Gjata: Këtë s’do ma merrte mendja kurrë. Të arrihet të mbrohet mafia.

Çupi: Kush po e mbron mafian.

Gjata: Këtu në këtë tavolinë. Kështu e kuptoj unë, po mbrohet mafia.

Çupi: Mos më thuaj mua po mbrohet mafia.

Gjata: Ja ta thashë.

Çupi: Të them 99 të zezat pastaj.

Gjata: Të kesh turp.

 


Rregjistrohu
Më njofto
guest
0 Komente
Reagimet
Shikoni të gjitha komentet