Vendosni fjalën kyçe....

Man.City fitore minimale ndaj Arsenal, Man.United merr 3 pikë për luftën në vendin e dytë


Dy ekipet e Manchesterit kane fituar mbrëmjen e sotme respektivisht kundrejt Arsenal dhe Newscastle.

Kështu qytetarët mundën Arsenal me rezultatin minimal 0-1 për të mbajtur kreun e Premier Ligës të pa shqetësuar.

Ndërkohë lufta për vendin e dytë bëhet ndërmjet Leicester dhe Man.United me këtë të fundit që fitoi ndaj Newcastle me rezultatin 3-1.


Rregjistrohu
Më njofto
guest
0 Komente
Reagimet
Shikoni të gjitha komentet