Vendosni fjalën kyçe....

Rama ironizon Bashën për pagën minimale: 30 sekonda aritmetikë demokratike me Mister Bean (Video)


Kryeministri Rama ka ironizuar ish-kryeministrin Berisha e kreun e PD-së Basha lidhur me premtimet e tyre për pagën minimale në vend.

Ai ka publikuar një videomontazh ku shfaqen Berisha e Basha si dhe aktori anglez i humorit, Mr.Bean në një nga filmat e tij.

Rama shkruan se videoja është 30 sekonda aritmetikë demokratike.

“Be-Be-Ba…. 30 sekonda aritmetike demokratike me Mister Bean Berisha-Basha.” – shkruan Rama në Instagram.


Rregjistrohu
Më njofto
guest
0 Komente
Reagimet
Shikoni të gjitha komentet