Vendosni fjalën kyçe....

Basha: Rama premtoi legalizime falas dhe nuk e mbajtiKreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka vijuar me theksimin e dështimeve sipas tij të kryeministrit Edi Rama.

Me një postimnë “Instastory”, Basha thotë se Rama premtoi legalizime falas, por sipas tij ai nuk e ka mbajtur këtë premtim.

60 ditë deri më 25 prill, 10 dështimet e Edi Ramës në 8 vite. Rama premtoi legalizime falas. A e ka mbajtur këtë premtim? Përgjigja: Jo!
Legalizimet, Artan Lame: Për gjysmë viti arkëtuam 1.4 miliardë lekë
”-shkruan Basha.


Rregjistrohu
Më njofto
guest
0 Komente
Reagimet
Shikoni të gjitha komentet