Vendosni fjalën kyçe....

Liga e Kampioneve/ Chelsea fiton ndaj Atletico Madrid, Bayern shkatërron Lazion


Chelsea ka fituar ndaj Atletico Madrid ndërsa Bayen Munich nuk ka toleruar ndaj Lazios në sfidat e sotme në Ligës së Kampionëve.

Blutë e Londrës fituan me rezultatin minimal 0-1 me një gol të Girud në pjesën e dytë të takimit.

Në sfidën tjetër bavarezët fituan 1-4 ndaj lacialëve.

Leëandoëski, Sane, Musiala dhe një autogol i Acerbit i dhanë fitoren gjermanëve, ndërsa Correa shënoi golin e vetëm për Lazion.


Rregjistrohu
Më njofto
guest
0 Komente
Reagimet
Shikoni të gjitha komentet