Vendosni fjalën kyçe....

Fiks për “Oscar” – Futbollisti në Guatemalë shtiret sikur u godit nga tifozët me një send, videoja flagrante


Dhe çmimi “Oscar” shkon për… lojtarin e kategorisë së tretë në Guatemalë. Kjo është përpjekja më flagrante e një futbollisti, për të mashtruar arbirin.

Siç shkruan “The Guardian”, lojtari i ekipit të Batanecos, Rosbin Ramos, mori një objekt i cili ishte hedhur në fushë nga tifozët, pastaj goditi veten në fytyrë me të dhe u rrëzua për tokë duke u shtirur sikur sapo ishte goditur.

Performanca e tij u besua nga zyrtarët e ndeshjes, pasi ata nuk e panë incidentin kështu që nuk dhanë ndonjë ndëshkim për të.


Rregjistrohu
Më njofto
guest
0 Komente
Reagimet
Shikoni të gjitha komentet