Vendosni fjalën kyçe....

Inter konsolidon pozitat në krye të Seria A, fitore e pastër ndaj Genoas


Interi duket se nuk do të lëshojë pe në titull dy javë pasi e mori kryesimin nga Milani.

Ditën e sotme fitoi 3-0 përballë Genoas.

Lukaku, Darmian dhe Sanchez shënuan për zikaltërit.

Aktualisht Interi qëndron 6 pikë larg Milanit me një ndeshje më shumë.

Në sfidat e tjera edhe Atalanta fitoi ndaj Sampdorias me rezultatin 0-2.


Rregjistrohu
Më njofto
guest
0 Komente
Reagimet
Shikoni të gjitha komentet