Vendosni fjalën kyçe....

Ndeshja e javës në Angli përfundon pa gola, fitojnë Tottenham dhe Arsenal


Kryendeshja e javës në Premier Ligë mes Chelseas dhe Man.United ka përfunduar pa gola.

Ndërsa në sfidat e tjera Tottenham ka fituar me rezultatin 4-0 ndaj Burnelit.

Golat për “gjelat u shënuan nga Keane, dy golësh i Bale dhe Lucas. 

Ndërsa Arsenal fitoi një përballje të vështirë përballë Leicesterit me rezultatin 1-3.

“Topçinjtë” shënuan me Luis, Lacazzete dhe Pepe, ndërsa për Leicester shënoi Tielemans.


Rregjistrohu
Më njofto
guest
0 Komente
Reagimet
Shikoni të gjitha komentet